Pączki jak spalić kalorie - CSiR Susz

i

Autor: CSiR Susz

Zamień tłuszcz z pączków w mięśnie! Co zrobić "żeby poszło w bicki"?

2020-02-20 11:46

1? 4? A może 12? Warto liczyć ile pochłoniecie tłustych słodkości, żeby potem wiedzieć ile się poruszać, by spalić te kalorie z corocznego święta słodkiej rozpusty. Z pomocną rozpiską i propozycjami ćwiczeń, przychodzi suskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Nie wszyscy mają silną wolę, by na jednym pączku skończyć świętowanie Tłustego Czwartku. Okazuje się, że są mniej i bardziej skuteczne metody spalania pączków. Każdy może coś dla siebie znaleźć w zależności od stopnia doświadczenia i umiejętności sportowych. Ile trzeba ćwiczyć po jednym pączku i jaką dyscyplinę? Centrum Sportu i Rekreacji z Susza w powiecie iławskim poleca:

Pączki jak spalić kalorie - CSiR Susz

i

Autor: CSiR Susz

Zanim przystąpicie do jakichkolwiek ćwiczeń pamiętajcie o rozgrzewce! Jeśli wykonacie tak zwany "nagły zryw", są duże szanse na to, że sobie coś naderwiecie i prosto z treningu wylądujecie w łóżku lub urazówce. Może być na przykład taka rozgrzewka:

A potem możecie ćwiczyć dalej przebierając w nieskończonej ilości ćwiczeń przed TV lub komputerem wykorzystując filmiki z Youtube, albo spełnić jeszcze zaległe postanowienie noworoczne o "wzięciu się za siebie" i zapisać się do jednej z sekcji w waszym lokalnym centrum sportu i rekreacji. Te w Suszu, oferuje takie:
- Piłka Nożna
- Siatkówka
- Koszykówka
- Tenis stołowy
- Kickboxing
- Lekkoatletyka
- MTB
- Rozbiegany Susz
- Crossfit Team Susz
- Lwy Morskie Susz
- Skatepark i Olimpijska Szkółka BMX
- Sekcja żeglarska

Zajrzyjcie na stronę CSiR i sprawdźcie szczegóły zapisów i treningów.