Mężczyzna rzucił metalowym wkładem do kosza w budynek Posterunku Policji w Zalewie powodując jego uszkodzenie

i

Autor: pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne Mężczyzna rzucił metalowym wkładem do kosza w budynek Posterunku Policji w Zalewie powodując jego uszkodzenie

Rzucił śmietnikiem w posterunek policji. Teraz ma poważne problemy

2020-10-13 13:18

Jak wyładować złość? Na pewno nie poprzez rzucanie śmietnikiem w budynek posterunku policji. Pewien 27-latek, który właśnie tak uczynił, będzie tłumaczył się przed sądem. O szczegółach nietypowego zdarzenia czytaj na ESKA Iława.

Olsztyn: Wbiegła wprost pod nadjeżdżający pojazd

Zalewo: Mężczyzna rzucił koszem w posterunek policji

Do 5 lat więzienia grozi 27-latkowi, który rzucił metalowym wkładem do kosza w budynek Posterunku Policji w Zalewie, powodując jego uszkodzenie.

- Zalewscy policjanci podczas patrolu miast zauważyli, że przed Posterunkiem Policji leży metalowy wkład od kosza na śmieci, którego wcześniej tam nie było. Okazało się, że sprawca przy jego pomocy uszkodził elewacje budynku. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że uszkodzenia mienia dokonał znany im 27 – latek.  - relacjonuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy z KPP w Iławie.

Policja zatrzymała mężczyznę i przedstawiła mu zarzut. Mężczyzna na swoje usprawiedliwienie oświadczył policji, że tego dnia był bardzo zdenerwowany i idąc ulicą, na której znajduje się Posterunek Policji, wywracał wszystkie kosze, a tym jednym postanowił rzucić w budynek.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Posłuchaj, jak rozpoznać czy dopada cię grypa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami