poszukiwany

i

Autor: KPP Ostróda

Zaginął Bartłomiej Jóźwik. Policja prosi o pomoc

2020-03-13 12:00

Policjanci poszukują zaginionego Bartłomieja Jóźwika. 35- latek ostatni raz widziany był 4 stycznia 2020 roku w Miłomłynie.

Bartłomiej Jóźwik do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego i jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Policją.

4 stycznia 2020 roku zaginiony przebywał u znajomego w m. Miłomłyn - informują policjanci. -  W godzinach wieczornych wyszedł od kolegi i miał udać się do swojego miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ma około 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Ma czarne krótkie włosy i brodę. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem, kurtkę przeciwdeszczową typu moro sięgającą przed kolano, beżowe materiałowe spodnie i czarne sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego oraz jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Policją na nr alarmowy 112 lub bezpośrednio do oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Morągu tel. (89) 757 84 01.