titanic screen

i

Autor: 20th Century Studios Polska https://www.youtube.com/watch?v=hCN1Q_Utt7o Screen ze zwiastunu Titanic: 25. rocznica

Z okazji Dnia Kobiet popłyń w trójwymiarowy rejs Titanikiem

2023-02-27 13:16

Iławskie Centrum Kultury oraz Radio Eska Iława zapraszają na niezapomniany rejs. To będzie podróż w czasie do początków XX wieku, odświeżona wersja filmu Titanic oraz konkursy z nagrodami!

Z okazji 25. rocznicy premiery, kultowy „Titanic" Jamesa Camerona ponownie trafił na duże ekrany kin. Film został zremasterowany do jakości 4K 3D, można go oglądać na ekranach kin od 10 lutego 2023 r.

W tej przejmującej historii miłosnej zobaczymy niezapomniany duet zdobywców Oscara® Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Ich płomienny romans rozgrywa się w czasie feralnego, dziewiczego rejsu „niezatapialnego" Titanica, największego ruchomego obiektu, jaki kiedykolwiek zbudowano. „Titanic" zdobył rekordową liczbę 11 Oscarów®, w tym za najlepszy film, najlepszą reżyserię, najlepsze zdjęcia, najlepszy montaż filmowy, najlepszą scenografię, najlepsze kostiumy, najlepszą muzykę oryginalną do dramatu i najlepszą piosenkę, najlepszy dźwięk, najlepszy montaż efektów dźwiękowych i najlepsze efekty specjalne.

Po premierze w 1997 roku „Titanic” zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej kasowych produkcji wszech czasów i obecnie jest trzecim najlepiej zarabiającym filmem na świecie.

Specjalny seans w iławskim kinie z okazji Dnia Kobiet

8 marca o 16:45 będzie można zobaczyć w iławskim kinie "TITANIC: 25. ROCZNICA" w odświeżonej jakości, w wersji z napisami i 3D.

Przed projekcją czekają atrakcje. Można zdobyć nagrody od partnerów, również od Radia Eska.

Zachęcamy do przebrania się. Dla każdej Pani, która przybędzie w stroju z lat 20-tych (z czasów Titanica) czekają dodatkowe upominki - zachęcają organizatorzy.

Rezerwujcie termin, zapraszajcie koleżanki, mamy, ciocie, córki i spędźcie fajny czas w Kinie "Pasja" w Iławie. Bilety są do kupienia w kasie kina oraz online na stronie Iławskiego Centrum Kultury

plakat dzien kobiet titanic ilawa

i

Autor: materiały organizatora