Wystawa modeli

i

Autor: eka

Wystawa modeli: makiety kolejowe w hali w Iławie

2023-07-08 21:27

Proszę oglądać, podziwiać, pytać, ale nie dotykać - proszą wystawcy 14. Ogólnopolskiej Wystawy Modeli w iławskiej hali sportowo-widowiskowej. Takie makiety czy też ich elementy powstawały często przez długie miesiące, a poza tym są sporo warte. Jednak nawet oglądane z dala robią ogromne wrażenie!

Wystawa w hali sportowo-widowiskowej trwa w sobotę i niedzielę (7 i 8 lipca). Godziny wystawy: sobota godz.10.00-18.00. niedziela 10.00-16.00. Wstęp wolny.

Zobaczyć można modele kolejowe oraz makiety w skali 1-87 oraz 1-120 z całego kraju. Są też wystawiane w różnych skalach modele samochodów.

- Dodatkowo zwiedzający oraz wystawcy mogą spróbować swoich umiejętności w mobilnym symulatorze pojazdu kolejowego  - zaprasza organizator, Damian Sikorski. 

Na miejscu jest też kącik dla dzieci. Wystawcami są przedstawiciele sklepów z nowymi modelami oraz stoisk z używanymi. Są też pokazane nowości dla kolekcjonerów. O szczegółach informowaliśmy na portalu Eski Iława. 

Podczas wystawy nastąpiła też PREMIERA MODELU SM31 -118 PKP CARGO

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Malutki jeż w potrzebie trafił do Ady

Gdzie wybrać się na wakacje? Ten QUIZ pomoże Ci znaleźć odpowiedź na te pytanie!

Pytanie 1 z 5
Czy wolisz aktywnie spędzać czas, czy może preferujesz leniwy odpoczynek?