Rossmann - akcja pomagamy jak umiemy

i

Autor: Rossmann

Wymień punkty z drogerii na kasę dla organizacji! Komu pomożecie?

2020-03-18 12:08

To już 4 edycja akcji Rossmanna „Pomagamy jak umiemy”. Mieszkańcy Iławy i Warmii i Mazur znów mogą wymienić punkty na pieniądze i pomóc jednej z 9 organizacji w regionie.

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna mogą wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Tradycyjnie na początku roku pracownicy Rossmanna wskazali organizacje w swoich regionach, którym ich zdaniem warto pomóc. Są to m.in. domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska dla zwierząt. Na stronie rossmann.pl/pomagamy jest dostępna lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji „Pomagamy jak umiemy”.

Już od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierali na swoich kontach punkty. Teraz będą już mogli wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której pod koniec naszej akcji przekażą zgromadzane punkty. Rossmann zamieni te punkty na produkty: pieluchy, środki czystości, karmę. Na wybór organizacji charytatywnych klienci mają czas do 3 kwietnia.

Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 13 marca – nic straconego: będzie miał pełne 3 tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekazane zostaną jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończy się zbieranie punktów. Wtedy organizator poda jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Zamieni je na dostępne w drogeriach produkty. Do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty.

Mieszkańcy Iławy oraz warmińsko-mazurskiego mogą wybrać między:

-Fundacja "Kocham Jaśka"

-Stowarzyszenie "Radość Serca" w Elblągu na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Elblągu

-NOWOMIEJSKIE Stowarzyszenie WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEZY "BŁĘKITNA MILA"

-Schronisko dla zwierząt w Olsztynie

-Stowarzyszenie "Przymierze-Ziemia Piska"

-Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych ,,Podaruj dziecku radość"

-Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intekestualną KOŁO w Działdowie

-OTOZ "Animals" dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu

-Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych "AMICUS"