loteria podatkowa

i

Autor: UM Iława

NAGRODY

Wręczono czeki w loterii podatkowej. Najwyższa nagroda to 7 tysięcy zł!

2024-07-10 18:35

Trzecia edycja loterii podatkowej pn. "Rozlicz PIT w Iławie i wygraj", której łączna pula nagród wyniosła 12,5 tys zł, zakończyła się wygraną dla 9 osób mieszkających i rozliczających się z podatku w Iławie. Czeki wręczono podczas Dni Iławy.

Symboliczne czeki na scenie Koncertu Gwiazd podczas Dni Iławy wręczał burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski wraz z dyrektor Iławskiego Centrum Kultury Lidią Miłosz. 

- Poprzez loterię z atrakcyjną nagrodą główną chciałbym po raz kolejny zachęcić mieszkańców Iławy do rozliczania podatku w naszym mieście. To dla nas niezwykle ważne, aby pieniądze iławian pracowały tu na miejscu. W ten sposób budżet miasta może być zasilany w środki niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa w mieście, utrzymania szkół, przedszkoli i wszystkich tych zasobów, z których korzystamy na co dzień. Skoro tu żyjemy, pracujemy i korzystamy ze wszystkich dostępnych dóbr, postarajmy się, aby podatek, który i tak musimy zapłacić, wrócił do naszej małej ojczyzny - brzmiały słowa zachęty burmistrza Dawida Kopaczewskiego podczas kampanii promocyjnej zachęcającej do udziału w loterii od marca do maja tego roku. 

Zgłoszenia przyjmowane były na stronie pitwilawie.pl, a warunkami uczestnictwa było wskazanie iławskiego adresu zamieszkania na deklarcji PIT i rozliczanie się w Urzędzie Skarbowym w Iławie. Łącznie do edycji 2024 zgłosiło się 1425 osób, spośród których 6 czerwca br. rozlosowano:

NAGRODĘ GŁÓWNĄ: 7000 zł, trzy NAGRODY I STOPNIA po 1000 zł oraz pięć nagród II STOPNIA po 500 zł. Losowanie transmitowane było na żywo na oficjalnym fanpage'u Urzędu Miasta Iławy @miastoilawa. 

NAGRODA GŁÓWNA 7000 zł trafiła do rąk MICHAŁA MICHALAKA.

3 NAGRODY I STOPNIA 1000 zł otrzymali:

- KAMILA PATORSKA,

- KAROLINA KOWALSKA-MAZUR,

- JOANNA WARDOWSKA

5 NAGRÓD II STOPNIA 500 zł zasiło konto: - PAWŁA KURCHANA - KAROLINY KASAK, - KATARZYNA NAPIERSKIEJ - ILONY PATURALSKIEJ - oraz ZBIGNIEW BENCA.

Zgłoszenia do loterii podatkowej Rozlicz PIT w Iławie przyjmowane były od marca do 17 maja tego roku na stronie pitwilawie.pl, a udział w niej mógł wziąć każdy kto rozliczył PIT w Iławie tj. wskazał Iławę jako miejsce zamieszkania i wybrał Urząd Skarbowy w Iławie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Szok! Ostatnie lata Marzena Kipiel-Sztuka spędziła w hospicjum. Niewielu wiedziało, jak jest źle

To najpopularniejsze imiona w Polsce. Wiesz, co znaczą?

Pytanie 1 z 12
Anna to najpopularniejsze imię żeńskie w Polsce. Wiesz, co znaczy?