wsciekly pies

i

Autor: pexels zdjęcie ilustracyjne

wściekłe psy

Właścicielka psów ukarana za atak na rowerzystkę w gminie Susz

2023-10-10 8:28

Dwa psy, które wybiegły z posesji goniły rowerzystkę. Udało jej się uciec i wezwała policję. Właścicielka czworonogów została ukarana.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o psach, które zaatakowały rowerzystkę. Zgłaszająca dodała, że musiała uciekać i na szczęście zdążyła odjechać, bo na jednej z dróg w gminie Susz goniły ją dwa psy, które wybiegły z posesji.

Funkcjonariusze pojechali na miejsce gdzie zauważyli biegające po ulicy opisywane psy. Po chwili wyszła właścicielka, która oświadczyła, że zwierzakom czasami zdarza się opuścić posesję i w obecności policjantów zobowiązała się do zabezpieczenia psów aby te nie zdołały wyjść po za ogrodzenie. W związku z nie zachowaniem środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia 44 – latka została ukarana mandatem.

Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany - z takiego właśnie artykułu mandatem została ukarana 44 – latka, która nie dopilnowała swoich psów - mówi Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres ilawa@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat

QUIZ: Jak dobrze znasz teksty zespołu Republika?

Pytanie 1 z 10
1. Czym dla bohaterów piosenki "My lunatycy" są tabletki nasenne?