era centrum

i

Autor: mat. Mallson Property Group

Wkrótce ruszy budowa największego centrum handlowego w Iławie

2021-03-10 13:39

Inwestor ma już pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu planowane jest w 2022 roku. Będzie nosić nazwę Era Park Handlowy. Teraz trwa komercjalizacja. Za koncepcję handlową oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Według inwestora Iława jest miastem o sporym potencjale - dużej sile nabywczej i nadal niskim nasyceniu powierzchnią handlową. Przygotowywana inwestycja będzie największym parkiem handlowym w mieście, z kompleksową ofertą zakupową. Atutem projektu jest lokalizacja - u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, przy stacji benzynowej Orlen oraz w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Już teraz w bliskiej odległości Era Parku Handlowego mieszka kilkanaście tysięcy osób, a w najbliższym czasie planowane jest powstanie kolejnych kilku tysięcy mieszkań w sąsiedztwie.

Obiekt na tle miasta i regionu będzie wyróżniać oferta marek do tej pory nieobecnych w mieście oraz sklepy najemców sieciowych w najnowszych standardach. Na powierzchni ponad 7000 mkw. działać będzie operator spożywczy oraz kilkanaście sklepów popularnych marek m.in. z branży modowej, sportowej, drogeryjnej, obuwniczej, czy rtv/agd. Obiekt w Iławie będzie czwartym centrum handlowym realizowanym przez inwestora sieci Era Park Handlowy, którego obiekty prężnie działają w Radomsku oraz Wieluniu (oba zostały rozbudowane).

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

QUIZ. Proste pytania, nieoczywiste odpowiedzi. Nie daj się nabrać! 8/15 to już sukces

Pytanie 1 z 15
Jakiego koloru jest "czarna skrzynka" w samolocie?