Wawel Truck odwiedzi Iławę

i

Autor: mat organizatora Wawel Truck odwiedzi Iławę

Wydarzenia z jedzeniem

Wawel Truck odwiedzi Iławę. Słodka niespodzianka na Dni Iławy 2023!

2023-07-07 14:27

Już w najbliższą niedzielę, 9 lipca br. Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się na obchodach Dni Iławy. Na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji!

W magicznym wnętrzu Wawel Trucka towarzyszami podróży będą zabawne Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę będzie mógł zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Każde dziecko będzie mogło spróbować również swoich sił w animowanych grach zręcznościowych i zrobić dobry uczynek. Dzięki specjalnym okularom VR, które zabiorą nas do zaczarowanego wnętrza fabryki czekolady, będzie można poznać największe tajniki jej produkcji oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach słodyczy marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku będzie wieńczyć wejście do królewskiej strefy słodkości, gdzie każdy będzie mógł skomponować mix swoich ulubionych słodyczy, który następnie zabierze ze sobą w dalszą drogę.

Wawel Truck będzie stacjonował na parkingu przed Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym przy ul. Biskupskiej 2 w godzinach 12:00 – 18:00. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji!

Wawel Truck odwiedzi Iławę

i

Autor: mat organizatora
ESKA Summer City - Terma Bania 29.06

Quiz: Jak dobrze znasz serial "Rodzina Zastępcza"?

Pytanie 1 z 10
Ile łącznie dzieci adoptowali Kwiatkowscy - serialowa Rodzina Zastępcza?