Susz Triathlon - imprezy towarzyszące

i

Autor: Suski Ośrodek Kultury

WYDARZENIA

W Suszu nie tylko triathlon. Sprawdź, co się działo oprócz pływania, jazdy na rowerze i biegania

2024-07-01 14:25

Wiele imprez towarzyszących podczas tegorocznego suskiego triathlonu spowodowało, że do miasteczka pod Iławą zjechało wielu turystów. Ale i mieszkańcy byli zadowoleni. Zobaczcie zdjęcia!

Jak zwykle poza sportową rywalizacją organizatorzy zapraszają na szereg wydarzeń towarzyszących.W piątek, 28 czerwca, na live-mix zaprosił suszanin, DJ Figo. W sobotę, 29 czerwca, na pieszej alejce zostały odsłonięte dwie kolejne tablice pamiątkowe w ALEI SŁAW SUSKIEGO TRIATHLONU. Tym razem swoich tablic doczekali się: Andrzej Szysler oraz Mariusz Biskupski.

Po sobotnich startach na scenie pojawili się śpiewający artyści: Kasia Cerekwicka, Milena Lange, Michał Janicki. Konferansjerką była aktorka Laura Łącz, a całość swym kunsztem okrasiła Warsaw Impressione Orchestra. Koncert nosił tytuł "To, co dał nam świat"

Niestety, w związku z wysokim ryzykiem wystąpienia gwałtownych zjawisk atmosferycznych została podjęta decyzja o odwołaniu niedzielnych koncertów zespołów BIG DAY oraz Jaśko Band.

Organizatorzy to:miasto Susz, suskie Centrum Sportu i Rekreacji, Suski Ośrodek Kultury oraz Polski Związek Triathlonu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

QUIZ: Pamiętasz lata 90.? Przypomnij sobie najlepsze rzeczy z tej wyjątkowej dekady

Pytanie 1 z 10
Słynne gumy Turbo w latach 90. żuł każdy. A kto pamięta, co znajdowało się na obrazkach, zamieszczonych pod ich opakowaniem?
Gumy Turbo
Garda: Instytut Lotnictwa