W SP4 w Iławie dzieci już korzystają z odnowionego boiska [ZDJĘCIA]

2022-10-20 10:57

Po prawie 5 miesiącach renowacji jest już gotowe boisko sportowe na miarę XXI w. przy SP4 w Iławie. Uczniowie mogą cieszyć się i korzystać ze wszelkich udogodnień, rozwijać swoje sportowe pasje na ogólnodostępnym obiekcie.

Dzieci mogą grać w piłkę nożną, siatkową, ręczną , a także poćwiczyć na przyrządach fitness oraz sprawdzać ogólną sprawność organizmu.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sfinalizowania tej inwestycji, serdecznie dziękujemy. Naszym uczniom o sportowym zacięciu życzymy wielu sukcesów, wytrwałości i rekordów życiowych! Mieszkańcom Iławy dużo frajdy podczas korzystania z infrastruktury i dostępnego sprzętu. Dbajmy o boisko SP4 i pamiętajmy, że to nasze wspólne dobro, które ma służyć całej społeczności długie lata! - proszą władze szkoły.

Od teraz uczniowie czwórki mogą korzystać z nowoczesnej bieżni, boiska treningowego, siłowni zewnętrznej, zestawu do street workoutu i to wszystko na nowej, bezpiecznej nawierzchni! Modernizację infrastruktury sportowej na boisku przyszkolnym Szkoły Podstawowej nr 4 wykonała firma Bullait z Elbląga za kwotę 813 959, 70 zł.

QUIZ. Motoryzacyjna mapa świata. Skąd pochodzą te samochody?

Pytanie 1 z 15
Marka Volvo pochodzi z...
Egzotyczne zwierzęta na targach w Łodzi

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!