pokaz ognia

i

Autor: pixabay.com

W Ostródzie będą bawić się ogniem. Zapraszamy na niezwykły festiwal

2021-08-09 12:52

Od 17 do 22 sierpnia w Ostródzie odbędzie się XIV Ogólnopolski Festiwal Ognia i Kuglarstwa. Publiczność będzie mogła jednak podziwiać uczestników tylko w piątek i sobotę. W pozostałe dni odbywać się będą zamknięte warsztaty.

Festiwal Ognia to najstarsza oraz największa impreza ogniowa w Polsce, która organizowana jest przez grupę eXodus. Zrzesza ona nie tylko ludzi zajmujących się artystycznym wykorzystaniem ognia, ale także wszelkich sztuk kuglarskich, akrobatycznych, cyrkowych, a także iluzji.. Wstęp na otwarte wydarzenia organizowane przez Ogólnopolski Festiwal Ognia i Kuglarstwa w Ostródzie jest dla wszystkich żądnych wrażeń miłośników sztuki ognia za darmo.

Program:

  • FireSpace20 sierpnia 2021Przed budynkiem Starostwa Powiatowego w OstródzieWydarzenie otwarte dla publiczności, gdzie swoje umiejętności będą prezentować uczestnicy tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Ognia i Kuglarstwa. W tym roku publiczność czeka zupełnia nowa odsłona, z DJem na żywo.
  • Gala artystyczna21 sierpnia 2021Przed budynkiem Starostwa Powiatowego w OstródzieGala artystyczna jest najbardziej uroczystą częścią naszego Festiwalu Ognia i Kuglarstwa. Galę uświetnią występy artystów specjalizujących się w akrobatyce powietrznej, iluzji, manipulacji przedmiotami, żonglerki klasycznej, akrobatyce klasycznej, żonglerce kontaktowej i wiele innych.
Miss wdzięku Małopolski

[QUIZ] Jak dobrze znasz Annę Muchę? Prawdziwy fan "M jak miłość" będzie miał 10/10

Pytanie 1 z 10
Kogo w "M jak miłość" gra Anna Mucha?