Podpisanie umowy na stadion w Wikielcu

i

Autor: GKS Wikielec

Umowa na stadion w Wikielcu podpisana! Budowa ma potrwać rok

2020-02-27 10:43

W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki podpisana została umowa na dofinansowanie modernizacji stadionu w Wikielcu. Już niebawem na obiekcie powstanie nowa zadaszona trybuna z zapleczem socjalno-administracyjnym.

W Warszawie GKS Wikielec reprezentowali prezes klubu Krzysztof Bączek i wiceprezes Krzysztof Sadowski. Przy podpisaniu umowy nie zabrakło także władz Gminy Iława - wójta Krzysztofa Harmacińskiego i jego zastępcy Andrzeja Bracha. To właśnie w parze z lokalnym samorządem klub będzie realizował tę inwestycję.

Projekt modernizacji stadionu w Wikielcu przewidziany jest na niespełna półtora roku, ale działacze będą dążyli do tego, by inwestycja została zakończona najpóźniej w marcu przyszłego roku.

Dzięki temu przedsięwzięciu diametralnie poprawią się warunki sportowo-organizacyjne klubu. Na parterze nowego obiektu powstaną szatnie dla drużyn, pokój trenera, pokój dla sędziów, a także pomieszczenia pomocnicze. Z kolei na piętrze znajdą się biura, pokój obserwatora, ogólnodostępne WC dla kobiet i mężczyzn oraz sala konferencyjna na 50 osób.