banknoty

i

Autor: pixabay

NA SYGNALE

Ukradł z "Boxera" aż 3 tysiące zł. Niepełnoletni iławianin stanie przed sądem

2024-07-04 9:58

Iławscy policjanci zostali poinformowani o włamaniu. Ktoś dostał się do automatu zręcznościowego „Boxer”, skąd ukradł pieniądze.

W środę (26.06.2024 r.) kilka minut po godzinie 11:00 iławscy policjanci zostali poinformowani o włamaniu. Funkcjonariusze pojechali na miejsce. Ustalili, że nieznany sprawca włamał się do automatu zręcznościowego „Boxer”, skąd ukradł pieniądze. Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, wykonali oględziny na miejscu zdarzenia oraz sporządzili dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli zapis z monitoringu.

Domniemany sprawca jest niepełnoletni

W trakcie czynności kryminalni ustalili, że kradzieży z włamaniem dokonał znany im z wcześniejszych interwencji 16-latek. Mieszkaniec Iławy został zatrzymany i usłyszał zarzut. Okazało się, że wyłamał drzwiczki do komory automatu zręcznościowego i zabrał z niego 3000 zł.

Nastolatek ze swojego zachowania ponownie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Eska Summer City Olsztyn. Pomarańczowa ekipa odwiedziła Kortosferę. Bawiliśmy się kosmicznie!

Quiz. Sylvester Stallone to ikona kina akcji. Jak dobrze pamiętasz jego najlepsze filmy?

Pytanie 1 z 10
Ile nominacji do Oscara otrzymał „Rocky” (1976), którego scenarzystą oraz odtwórcą roli tytułowej jest Sylvester Stallone?