wosp ilawa

i

Autor: ICK Tripwire nie zagra. Zmieniony program WOŚP w Iławie

Tripwire nie zagra. Zmieniony program WOŚP w Iławie

2022-01-27 13:15

Niestety jedna z kapel zaplanowana na dzień 30. finału WOŚP 30 stycznia w Iławie nie będzie w stanie zagrać. Sprawdzamy ostateczny program działań po korekcie.

24 stycznia Iławskie Centrum Kultury dowodzące iławskim sztabem przekazało smutne informacje, jedna z kapel się wykruszyła

Z przykrością informujemy, że zespół Tripwire nie wystąpi 30 stycznia (niedziela) podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chłopaki - trzymajcie się! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz wystąpicie na naszych scenach - zespół ICK.

Zespół nie zdradza jednoznacznie powodu odwołania występu, przepraszają i tłumaczą, że nie mogą zagrać z przyczyn od nich niezależnych

To miał być radosny post po długiej przerwie, w którym chcieliśmy zaprosić Was na nasz występ na 30. Finale WOŚP w Iławie. Niestety, z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy odwołać swój udział w wydarzeniu ? Ubolewamy tym bardziej, że chcieliśmy pokazać się przed Wami w nowej odsłonie z zupełnie nowym materiałem ? Mamy nadzieję, że uda nam się to w niedalekiej przyszłości... Mimo wszystko gorąco zachęcamy Was do udziału w 30. Finale WOŚP w Iławie, gdzie wystąpią Konstelacje, z naszym dobrym znajomym Marek Rypiński na czele. Chłopaki dajcie czadu, a Wy bawcie się świetnie! - zespół Tripwire.

30 stycznia 30. Finał WOŚP w Iławie, oto ostateczny program imprezy, którą w kinoteatrze poprowadzą: Dariusz Paczkowski i Tomasz Woźniak:

wosp ilawa1

i

Autor: ICK Link: Kliknij by powiększyć

UWAGA! Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, obowiązują bezpłatne wejściówki, które są do pobrania w kasie kina w godzinach pracy.

wosp ilawa2

i

Autor: ICK Link: Kliknij by powiększyć

Kto to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Nie jestem dość sprytny, by kłamać.
Jaki tłuszcz jest najlepszy do smażenia? Jak smażyć zdrowo?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!