Susz. Wjechał w pieszego na przejściu. Mężczyznę odrzuciło kilka metrów dalej [NAGRANIE]

i

Autor: KWP Olsztyn Susz. Wjechał w pieszego na przejściu. Mężczyznę odrzuciło kilka metrów dalej [NAGRANIE]

Susz. Wjechał w pieszego na oznakowanym przejściu. Mężczyznę odrzuciło na kilka metrów dalej [NAGRANIE]

2021-11-08 9:10

Groźny wypadek w Suszu. Kierujący samochodem osobowym marki honda potrącił mężczyznę znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku uderzenia mężczyznę odrzuciło kilka metrów dalej. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Nagranie ze zdarzenia opublikowała policja.

Do wypadku doszło pod koniec października wieczorem na jednej z ulic w Suszu. Jak ustalili policjanci, 34-latek kierujący hondą nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu dla pieszych i potrącił go. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy warunki drogowe są szczególnie trudne. — Wcześnie zapadający zmrok, opady deszczu, mgła, mokra i śliska nawierzchnia, często leżące na jezdni liście mogą powodować utrudnienia dla kierujących. Niekorzystne warunki atmosferyczne i krótszy dzień sprawiają, że piesi na drodze są słabo widoczni dla kierujących. Korzystanie z drogi, w zmieniających się warunkach drogowych, wymaga zwiększonej uwagi jej użytkowników. Kolejny raz, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg, policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozwagę, życzliwość i empatię na drodze — uczulają policjanci.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Susz. Potrącił pieszego na przejściu. Policja opublikowała drastyczne nagranie