siq

i

Autor: arch. zespołu

Supergrupa na iławskiej scene. Zapraszamy na koncert SIQ

2020-03-02 14:01

W sobotę fanów rocka w Iławie czeka nie lada gratka. Na scenie klubu IOWA wystąpi grupa SIQ w składzie której gra perkusista Ślimak, znany z takich bandów jak Acid Drinkers czy Flapjack.

SIQ to supergrupa, która szturmem podbija rock’n’rollową scenę. Zespół tworzą znany m.in. z legendarnego ACID DRINKERS perkusista Maciej „Ślimak" Starosta, śpiewająca i grająca na basie Ania Brachaczek (BiFF, Panny Wyklęte) oraz gitarzyści Tomek „Biały" Białoń (FIX UP) i Tomek Depka-Prądzyński. Impulsem do powstania SIQ była udana współpraca Ani i Acid Drinkers przy wyróżnionym Fryderykiem utworze "Love Shack”.

Zespół wydał w marcu 2016 album pt. „SIQ". Utwory "Człowiek Usterka" i „Dynamit" zdobyły kilkukrotnie szczyt listy przebojów AntyRadia. W najważniejszych muzycznych podsumowaniach roku płyta, zespół i Ania byli nominowani w wielu kategoriach (m.in. Teraz Rock, AntyRadio). Grupa występowała gościnnie w całym kraju u boku Acid Drinkers i Huntera, zagrała na Przystanku Woodstock, Cieszanów Rock Festival. Koncerty SIQ pełne są rock’n’rollowego szaleństwa, potu i humoru. Podczas koncertu zespół gra autorskie numery oraz kilka coverów.

Koncert 7 marca. Klub IOWA. Początek o godz 20. Publikę rozgrzewać będzie Abodus.

siq

i

Autor: arch. zespołu