Złobek dzieci klocki pixabay

i

Autor: Esi Grünhagen - Pixabay Koronawirus w kaliskim żłobku? Są wyniki badań rodziców!

Startuje nabór do iławskiego żłobka

2020-06-16 12:13

Za kilka dni startuje przyjmowanie zgłoszeń rodziców, którzy chcą zapisać swe dziecko do miejskiego żłobka w ramach unijnego projektu „Żłobek w Iławie”.

Władze Iławy zachęcają do zgłoszenia chęci udziału w projekcie pt. „Żłobek w Iławie”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020.

Rekrutacja na nowe miejsca opieki w żłobku przy ul. Bohaterów Westerplatte 5 w Iławie dotyczy przede wszystkim miejsc zwalnianych przez dzieci 3-letnie, które od 1 września 2020 r. przejdą do przedszkoli. Może się też zdarzyć, że miejsce w żłobku zwolni się jeszcze wcześniej, np. w związku z rezygnacjami.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa od poniedziałku, 22 czerwca 2020, od godz. 9:00 do piątku, 26 czerwca 2020, do godz. 14:00.

Od 22 czerwca 2020 punktualnie od godz. 9:00 będzie można dostarczać komplet poprawnie wypełnionych dokumentów zgłoszeniowych. Co ważne, należy je zamknąć w kopercie z napisem ŻŁOBEK.

Wyniki rekrutacji pojawią się do 3 lipca 2020 roku na stronie internetowej urzędu miasta www.ilawa.pl w zakładce „żłobek”.

Rekrutacja zostanie przeprowadzona zgodnie z Regulaminem rekrutacji. W Regulaminie podane są kryteria dostępu oraz pierwszeństwa wraz z punktacją. W razie równej liczby punktów, o pierwszeństwie decyduje data i godzina przyjęcia kompletnego zgłoszenia.

Komplet dokumentów dotyczących projektu:

Czy pamiętasz te kultowe zabawy z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Kreda potrzebna Ci będzie do gry...
Sówki grzeją się w inkubatorze