waza

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Spacer po Iławie i konferencja dotycząca muzeum

2021-10-11 13:49

Minikonferencja oraz spacer po Iławie. Takie atrakcje zapowiadają się na najbliższy piątek. Towarzystwo Miłośników Ziemi Iławskiej zaprasza.

Minikonferencja w formie seminarium „Muzeum w Iławie – potrzeba i konieczność”, organizowana jest przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Iławskiej w ramach zadania publicznego zleconego przez Gminę Miejską Iława.

Osoby chętne, chcące na żywo wziąć udział w spotkaniu (ilość miejsc ograniczona: 15 miejsc) powinny zgłosić się do organizatorów przez Facebooka! Spotkanie odbędzie się w piątek 15 października w godzinach 10.00 - 14.10. na sali konferencyjnej ICK na I piętrze.

Plan kameralnej części seminarium przedstawia się następująco:

  • 11.30 – 11.50 Wprowadzenie do problematyki (Wiesław Skrobot)
  • 11.50 – 13.10 Wystąpienia zaproszonych ekspertów zewnętrznych
  • 13.10 – 14.10 Dyskusja

Seminarium będzie transmitowane w Internecie oraz zostanie nagrane i udostępnione w sieci. Osoby, które nie wezmą osobistego udziału w spotkaniu, a będą chciały zadać pytanie ekspertom zewnętrznym, powinny je przesłać do organizatorów do dnia 14 października do godziny 12.00.

Wcześniej, w godzinach 10.00 – 11.30, odbędzie się spacer studyjny po strefie staromiejskiej oraz dawniej i obecnie proponowanych miejscach lokalizacji samorządowego muzeum. Spacer studyjny OTWARTY, bez limitu osób!.

Zbiórka na Placu Bandurskiego, przy fontannie z żaglami.

Tymczasem już teraz możecie zobaczcie w Galerii Jazzowej wystawę zdjęć zabytków, które mogłyby zasilić muzeum w Iławie. 

spacer i seminarium

i

Autor: mat. organizatora
Potyczka jelenia z wilkiem. Nadleśnictwo Szczytno opublikowało wyjątkowe nagranie