soundlake

i

Autor: ICK

KONCERTY

Soundlake po raz czwarty nad Małym Jeziorakiem. Ten festiwal to prawdziwy hit

2023-07-18 13:43

Ten festiwal zyskał popularność nie tylko w Iławie, ale w wielu zakątkach całej Polski. Mowa o Soundlake Festival, którego czwarta edycja odbędzie się w tym roku.

Iławskie Centrum Kultury zaprasza na czwartą już edycję wyjątkowego wydarzenia muzycznego. Iława Soundlake Festival odbędzie się 29 lipca 2023 r. w Amfiteatrze Miejskim im. Louisa Armstronga.

Festiwal organizowany jest nad zjawiskowym i malowniczym jeziorem Jeziorak. To doskonała okazja do zdobycia nowych muzycznych doświadczeń oraz komfortowego wypoczynku w bliskim otoczeniu malowniczej przyrody. Na scenie wystąpią trzy wspaniałe gwiazdy:

- Vito Bambino

- Artur Rojek (na perkusji pochodzący z Ilawy Marcin Ułanowski)

- Brodka.

Iława Soundlake Festival to wydarzenie o rodzinnym charakterze. Festiwal zyskał popularność nie tylko w Iławie, ale w wielu zakątkach całej Polski.

After Party w Strefie Chillout poprowadzi TAS.

W programie także strefy: chillout oraz animacji.

Prowadzący: Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki.

Dostępne są ostatnie bilety. Można je kupić w Empiku oraz za pośrednictwem GoingApp: https://goingapp.pl/wydarzenie/ilawa-soundlake-festival-2023/lipiec-2023

Gospodarze wydarzenia: Miasto Iława oraz Iławskie Centrum Kultury.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Breakstok Festiwal 2023 Białystok

Kochasz Londyn? Sprawdź, czy rozpoznasz wszystkie miejsca tego magicznego miasta!

Pytanie 1 z 10
Co znajduje się na zdjęciu?
buckingham palace