smieci

i

Autor: pixabay.com

Sprzątamy Iławę

Śmieci to nie żarty! 1 kwietnia posprzątaj z władzami miasto!

2023-03-28 15:26

Urząd Miasta Iławy razem z radną Anną Pogodowską zapraszają do wspólnego sprzątania Iławy!

Wiosna to nie tylko czas na porządki w domach i ogrodach. Przyjście wiosny co roku odsłania zalegające po zimie śmieci, które przykryte białym pyłem nie rzucają się w oczy. Pierwsze promienie przynoszą nie tylko krokusy, przebiśniegi i pierwsze zielone pąki na drzewach, ale niestety także kwiatki w postaci butelek, plastikowych opakowań lub co gorsze, całych worków śmieci wyrzucanych bezmyślnie na terenach zielonych i przy zbiornikach wodnych.

- Zrzucać winę na innych łatwo, wiadomo. Podwinąć rękawy i pozbierać to, co naśmiecił człowiek, już trudniej - piszą organizatorzy. - My jednak liczymy na Was  i zapraszamy do wspólnego posprzątania naszej pięknej Iławy. Trud się opłaci, a widoki podczas wiosennego spaceru zrekompensują nam wszystkim wysiłki. Zabierzmy dzieci, siostrę, brata i sąsiada, dużo dobrego humoru i pozytywnej energii.  

1 kwietnia o godz. 11:00 wyruszają z dwóch lokalizacji: z Osiedla Piastowskiego przy boisku oraz ze ścieżek pieszo-rowerowych (ul. Piaskowa/ Świerkowa) przy rzeźbie mrówki. Zapewniają worki i rękawiczki.

Sprzątanie Iławy

i

Autor: materiały organizatora
Allan Krupa ujawnia, ile zarobił na muzyce

Jak dobrze znasz polskiego rocka lat 90.? QUIZ dla fanów Kultu, Hey i T.Love

Pytanie 1 z 10
Ile płyt w składzie z Kubą Płuciszem nagrał zespół IRA?