slub

i

Autor: pixabay.com

Turystyka

Ślub w Iławie, miejsce ma znaczenie! Nowa akcja promocyjna miasta wystartowała.

2023-10-04 10:42

Planujecie ślub i chcielibyście, aby był absolutnie wyjątkowy, ale kompletnie nie wiecie, od czego zacząć? Może na początek wybierzcie miasto. Iława nadaje się do tego idealnie - zapewniają władze.

Iława jest miastem miłości - czytamy na stronie www.slubwilawie.pl - . Nie znajdziesz drugiego tak klimatycznego miejsca na ziemi, w którym urządzisz ślub w tak pięknych okolicznościach. Ślub w zabytkowym ratuszu czy w plenerze, udzielany przez samego Burmistrza Miasta Iławy jest możliwy. Dodatkowo lokalni przedsiębiorcy zadbają o Was, uszyją suknię ślubną, w której poczujesz się jak księżniczka, dobiorą garnitur, aby przyszły Pan Młody wyglądał oszałamiająco, zadbają o bukiety kwiatów, klimatyczną aranżację miejsca lub piękne dekoracje otoczenia, czy genialne fotorelacje, aby Wasze wspomnienia pozostały uwiecznione. Nie zastanawiaj się, jeśli na Twoim palcu lśni już pierścionek zaręczynowy, to oznacza, że czas na kolejny krok w Waszym życiu, na ślub w Iławie. Pamiętaj, miejsce ma znaczenie.

Na stronie www znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadane przez przyszłych małżonków pytania, od spraw formalnych związanych z organizacją ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Iławie,  po szeroki wybór usług związanych ze ślubem -  mówi Burmistrz Dawid Kopaczewski. - Przy tworzeniu strony i profilu na fb #ślubwilawie zwróciliśmy się z prośbą do firm działających w branży o wsparcie zdjęciami i podzielenie się swoim doświadczeniem.

Idealna dostępność komunikacyjna powoduje, że każdy mieszkaniec Polski i z zagranicy może zorganizować swój najpiękniejszy i najważniejszy dzień w życiu właśnie w naszym mieście, nad brzegiem Jezioraka najdłuższego jeziora w Polsce - mówi Kierownik Wydziału Komunikacji Społecznej Beata Furmanek. - Już zaledwie po 4 godzinach drogi z Katowic, a 5 z Krakowa wysiadamy na pięknym zabytkowym dworcu Iława Główna.

Iławska baza noclegowa i gastronomiczna daje szeroki wybór sal bankietowych, miejsc plenerowych w różnym stylu, a infrastruktura miejska ścieżki spacerowe, lasek miejski, pomosty i kładki nad brzegiem Jezioraka dają wiele możliwości na organizację uroczystości ślubnych w plenerze o każdej porze roku.– dodaje burmistrz Kopaczewski.

Legenda pierwszej dobranocki i aktorzy "Stawiam na Tolka Banana". Niezapomniani

Rozpoznaj znak zodiaku. Quiz.

Pytanie 1 z 12
27 stycznia