siatkówka plażowa volleyball

i

Autor: Kampus Production - Pexels Siatkówka plażowa wraca nad Jeziorak. Mistrzostwa Iławy już w ten weekend!

Siatkówka plażowa wraca nad Jeziorak. Mistrzostwa Iławy już w ten weekend!

2021-06-16 12:26

Mistrzostwa siatkówki plażowej wracają nad Jeziorak. Zryw Volley Iława zaprasza na 26. Mistrzostwa Iławy w siatkówce plażowej kobiet, mężczyzn i par mieszanych. Celem XXVI Mistrzostw Iławy jest popularyzacja Siatkówki Plażowej oraz wyłonienie najlepszych zespołów uprawiających Siatkówkę Plażową w Iławie i okolicach.

Tradycyjnie organizatorem zawodów jest Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz MKS Zryw-Volley Iława, oraz trener Mieczysław Pietroczuk.

Turniej rozegrany będzie systemem “każdy z każdym” w przypadku zgłoszenia mniej niż osiem zespołów, w przypadku większej ilości zgłoszonych zespołów zawody rozegrane będą systemem pucharowym “brazylijskim”, mecze rozgrywane będą wg. Przepisów Rozgrywek Siatkówki Plażowej PZPS. Po zakończeniu turnieju najlepsze zespoły otrzymają pamiątkowe medale i puchary.

Zawody odbędą się w niedzielę (20 czerwca 2021) na Plaży Miejskiej "Dzika Plaża" w Iławie ul. Kajki. 

Zapisy i weryfikacja od godz 9:15 do 9:45. Od godziny 10:00 Turniej Kobiet i Mężczyzn, a Turniej Par Mieszanych (ze względu na udział części zawodniczek i zawodników w turnieju kobiet i mężczyzn), rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 12:00.UWAGA !!! W turnieju mogą uczestniczyć zawodniczki i zawodnicy będący mieszkańcami Powiatu iławskiego, którzy zgłoszą się do turnieju w terminie rozgrywania zawodów do godziny 9:45, wpłacą wpisowe w kwocie 10 zł od osoby.

Organizator w szczególnych przypadkach może skorzystać z przyznania tzw. „dzikiej karty” uczestnictwa w zawodach (maksymalnie do dwóch par w każdej kategorii) i dotyczy to tylko jednej osoby z zespołu, w tej sprawie prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem – Mieczysław Pietroczuk tel. 601 309 697 (w dniu zawodów przyznanie tzw. ”dzikiej” karty nie będzie rozpatrywane).

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś na plaży naturystów?
plakat siatkówka plażowa iława

i

Autor: Zryw Volley Iława
Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?