Indykpol AZS Olsztyn zagra jeszcze w Iławie

i

Autor: Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn znów zagra w Iławie

PlusLiga

Siatkarska PlusLiga wraca do Iławy. Czas na nowy sezon!

2023-10-12 10:15

Czas na nowy sezon – siatkówka wraca do Iławy! Już w sobotę, 21 października wielka inauguracja PlusLigi. Kup swój bilet już teraz i spotkajmy się w Iławie!

Poznaj nowych zawodników Indykpolu AZS Olsztyn i zobacz po wakacyjnej przerwie siatkarzy, których znasz już z minionego sezonu. Gorąco przywitaj sportowców, którzy wywalczyli awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu – Alan Souza, Moritz Karlitzek oraz Joshua Tuaniga.

Kto wygra pojedynek na ataku – Karol Butryn czy Alan Souza? Czy Nicolas Szerszeń zdobędzie więcej punktów niż Bartosz Kwolek? Kto więcej razy zablokuje swojego rywala – Szymon Jakubiszak czy Miłosz Zniszczoł? Kto będzie dokładniej przyjmował – Kuba Hawryluk czy Luke Perry? No i czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn udanie zainaugurują nowy sezon PlusLigi?

Przyjdźcie na mecz, dowiemy się razem!

Już w sobotę, 21 października o godz. 20:30, wielka inauguracja PlusLigi. W hali nad Małym Jeziorakiem Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie.

Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Karolina Sawka grała Nel w „W pustyni i w puszczy”. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Quiz. Czy rozpoznajesz popularne osoby na zdjęciu? 12/12 zdobędą najmądrzejsi!

Pytanie 1 z 12
Na początek coś prostego. Kto to jest?
Sara James