Indykpol AZS Olsztyn

i

Autor: arch. organizatora

Rusza faza play-off w siatkarskiej PlusLidze. Mecze także w Iławie

2022-04-07 15:08

Zajmując 6 miejsce na zakończenie fazy zasadniczej, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn awansowali do fazy play-off. Rywalem akademików w I rundzie będzie PGE Skra Bełchatów. Zobacz kiedy i gdzie odbędzie się walka o półfinał!

Faza zasadnicza rozgrywek PlusLigi za nami. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zajęli w niej 6. miejsce (41 punktów), awansując tym samym do fazy play-off. W walce o półfinał, akademicy z Kortowa zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów. Ekipa prowadzona przez Slobodana Kovaca, pierwszą część sezonu zakończyła na 3. pozycji z dorobkiem 60 "oczek". Bełchatowianie odnieśli aż 21 zwycięstw, notując tylko 5 porażek.

Obie drużyny spotkały się w tym sezonie dwukrotnie i oba spotkania zakończyły się zwycięstwem PGE Skry. W pierwszym meczu, rozgrywanym w ramach 2. kolejki, Indykpol AZS przegrywał już 0:2, aby w kolejnych partiach doprowadzić do tie-breaka. W nim lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli także w rewanżu w Iławie - 3:1.

Rywalizacja w I rundzie fazy play-off toczy się do dwóch zwycięstw - z ewentualnym trzecim spotkaniem przy stanie 1:1. Pierwszy i ew. decydujący mecz odbędzie się w Bełchatowie, a drugie spotkanie w Iławie. Wygrany trafia do półfinału, a przegrany będzie rywalizował o miejsca 5-8.

Mecz nr. 1: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn, wtorek 12.04.2022, godz. 17:30

Mecz nr. 2: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów, piątek 15.04.2022, godz. 17:30

ew. Mecz 3: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - 19/20.04.2022 (data i godzina do ustalenia)

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Rozpoznasz to miejsce wyłącznie po fragmencie na zdjęciu? Tylko prawdziwi podróżnicy to odgadną

Pytanie 1 z 12
Chronił przed najazdami ludów z Wielkiego Stepu, ale miał także duże znaczenie dla ochrony Jedwabnego szlaku
QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Rozpoznasz to miejsce wyłącznie po fragmencie na zdjęciu? Tylko prawdziwi podróżnicy to odgadną.
Raty kredytów MASAKRUJĄ młodych Polaków. Ludzie wyjdą NA ULICE!!! |Komentery