rower jesień

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Rowerzyści z Iławy zapraszają na zakończenie sezonu letniego!

2022-10-11 8:16

Obojętne, czy będziecie rozstawać się tylko z letnim kręceniem, czy z rowerem aż do wiosny, czujcie się zaproszeni. Na zakończenie letniego sezonu rowerowego zaprasza Klub Rowerowy 2 Koła Iława.

To już tradycja, że rowerzyści z Iławy i okolic spotykają się po lecie, by podsumować kręcenie kilometrów w sezonie, powspominać letnie wyprawy i pochwalić się pokonanymi kilometrami.

Tym razem nietypowa rowerowa środa, spotykamy się pół godziny wcześniej, o 16:30 i jedziemy nad jezioro Łabędź do Rudzienic. W tamtejszej agroturystyce będzie darmowy poczęstunek, kiełbaski, ognisko no i wspomnienia po kręceniu kilometrów latem. Nie kończymy tak naprawdę jeżdżenia na rowerze, kończymy tylko kręcenie w ciepełku. No, może niektórzy schowają już dwa koła do piwnicy, ale ogólnie wszystkich chętnych zachęcamy do całorocznych wypraw po Iławie i najbliższej okolicy - mówi Darek Ziółkowski z Klubu Rowerowego 2 Koła Iława.

Po tej środzie połączonej z piknikiem, wszyscy chętni mogą zjawiać się w środy o 17:00 pod Galerią Jeziorak od strony Jezioraka. Warto śledzić fp Klubu Dwa Koła, bo w razie niepogody spotkania są odwoływane, czasem organizują też dłuższe wycieczki.

zakonczenie sez letniego rowerowania 2 kola ilawa plakat

i

Autor: Klub 2 Koła Iława materiały organizatora

Za co mandat na rowerze? Czy na pewno znasz przepisy? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Czy kask na rowerze jest obowiązkowy?
Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!