Anita Lipnicka

i

Autor: www.facebook.com/AnitaLipnicka

Przekładany koncert Anity Lipnickiej w Iławie, jeszcze w czerwcu! Będą dodatkowe bilety

2021-06-01 8:55

Pod koniec czerwca w Iławie pojawi się wokalistka znana głównie z lat '90. Jej hity za czasów Varius Manx oraz solowej kariery często gościły na listach przebojów. Z okazji 25-lecia, Anita Lipnicka wyruszyła w trasę koncertową, a na mapie jest również Iława.

Pierwszy raz koncert miał się odbyć w marcu 2020, i choć bilety rozchodziły się jak gorące bułeczki, to pandemia przyszła szybciej niż data wydarzenia.

Potem jeszcze była jedna próba organizacji koncertu, ale też się nie udało.

Teraz ICK poinformowało o kolejnej dacie, wszystko wskazuje na to, że ostatecznej. Anita zagra w Iławie 27 czerwca o godzinie 19:00 w hali sportowo-widowiskowej.

- Wszystkie zakupione wcześniej bilety utrzymują swoją ważność. Jeżeli zaproponowane warunki nie spełniają oczekiwań i konieczny jest zwrot zakupionego wcześniej biletu, prosimy o kontakt z portalem Goingapp (Empik - w przypadku zwrotu biletu za 119 złotych)lub Iławskim Centrum Kultury (nr tel. 89 649 16 16 - w przypadku zwrotu biletu za 89 złotych.) Tak jak planowaliśmy wcześniej, także i tym razem w hali wyznaczone zostaną specjalne sektory. Właściciele biletów zakupionych w cenie 119 złotych znajdą się w kameralnej strefie bliżej sceny. Do sprzedaży włączymy również dodatkową pulę biletów w cenie 89 złotych. O rozpoczęciu sprzedaży poinformujemy wkrótce - informuje ICK.

Scenografia zaplanowana podczas tej trasy, wygląda bajkowo:

Anita Lipnicka - plakat

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?
Czy grozi nam katastrofa demograficzna?