GKS Wikielec - nowi zawodnicy1

i

Autor: GKS Wikielec Od lewej: Marcin Wieczerzak, Szymon Modrzewski, Filip Wójcik oraz Łukasz Suchocki

Prezentacja nowych zawodników GKS-u Wikielec. Czy wreszcie zagrają w meczu?

2020-07-28 9:58

Z powodu przerwanych rozgrywek przez pandemię COVID-19 w drużynie GKS-u Wikielec są zawodnicy, którzy nawet 5 miesięcy czekają na oficjalny debiut. Później do kadry dołączyli kolejni, a należy dodać, że dwa następne transfery są finalizowane. Dziś przedstawiamy grupę czterech nowych piłkarzy, którzy w nowym sezonie reprezentować będą barwy Gieksy.

Najdłużej na grę czeka Łukasz Suchocki, a z nim tak samo długo na debiut czekają: Adam Kucznier, Jakub Jurczak oraz Dawid Krajnik, natomiast Marcin, Szymon i Filip dołączyli w trwającym okresie przygotowawczym.

Sylwetki piłkarzy

MARCIN WIECZERZAK
Bramkarz urodzony 23 kwietnia 1997 roku w Mielcu. Wychowanek tamtejszej Stali ostatnie dwa sezony spędził w IV-ligowym Wisłoku Wiśniowa (podkarpacie). Ma za sobą występy w III-ligowej Stali Rzeszów. Pseudonim z boiska – najczęściej Marcin.

SZYMON MODRZEWSKI
Napastnik urodzony 4 listopada 2001 roku w Iławie. Jest wychowankiem Motoru Lubawa, ale jego aktualna przynależność klubowa to Pogoń Szczecin. Właśnie z tego klubu został wypożyczony do Wikielca na rok. W minionym sezonie reprezentował barwy III-ligowego Huraganu Morąg. Wystąpił w 14 meczach i zdobył jedną bramkę. W sezonie 2018/19 w rezerwach Pogoni zaliczył trzy występy na poziomie III ligi. Pseudonim z boiska „Kevin”.

FILIP WÓJCIK
Pomocnik urodzony 25 maja 2001 roku w Mrągowie. Jest wychowankiem Orląt Reszel, a jego aktualna przynależność klubowa to Stomil Olsztyn, skąd został wypożyczony na rok do Wikielca. W minionym sezonie reprezentował barwy Mrągowii Mrągowo – wystąpił w 16 meczach, zdobył 5 bramek i zanotował 9 asyst. Pseudonim z boiska „Wojo”.

ŁUKASZ SUCHOCKI
Prawy pomocnik (czasem napastnik) urodzony 3 lutego 1987 roku w Iławie. Wychowanek Jezioraka, nie trzeba go specjalnie przedstawiać kibicom. Przez kilka lat grał na poziomie I ligi w Stomilu Olszyn, Olimpii Grudziądz i Chojniczanki Chojnice. Ma też na koncie występy w II i III lidze. Do GKS-u trafił zimą 2020 roku, przed wybuchem pandemii, i nadal czeka na oficjalny debiut. Na boisku popularny „Suchy”.

Terminarz III ligi grupy 1 jest już znany ale czekamy na konkretne terminy spotkań drużyny z Wikielca, które zostaną opracowane w ciągu kilku dni po konsultacji z trenerem.

Na chwilę obecną, wszystko wskazuje na to, że GKS pierwszy mecz rozegra na własnym stadionie z KS Wasilków w sobotę 8 sierpnia.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?
Zakochani wpadli do wody wraz z samochodem.