Festiwale

Poznaliśmy drugiego artystę 4. Soundlake Festival Iława 2023

2023-04-04 14:00

Trwa odliczanie do popularnego festiwalu muzyki alternatywnej oraz młodzieżowej nad Jeziorakiem w Iławie. Właśnie poznaliśmy drugiego artystę 4. Soundlake Festivalu - Iława 2023. Na dodatek, zagra u niego pochodzący z Iławy perkusista!

Pierwszym, odtajnionym artystą 4. festiwalu był VITO BAMBINO - wokalista, autor tekstów, kompozytor, aktor oraz lider zespołu Bitamina.

Soundlake Festival 2023 odbędzie się 29 lipca w Iławie, w Amfiteatrze im. Louisa Armstronga!

Artur Rojek jest drugą gwiazdą Iława Soundlake Festivalu!

Rojek to wokalista, kompozytor, autor tekstów, twórca muzyki z pogranicza takich gatunków jak rock, rock alternatywny, indie rock, psychedelic pop, britpop, garage rock czy pop. Niegdyś członek legendarnych zespołów Myslovitz czy Lenny Valentino. Teraz występuje solo. Wraz z Myslovitz Rojek nagrał dziewięć albumów, na których znalazły się takie przeboje jak: „Z twarzą Marilyn Monroe”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „To nie był film”, „Długość dźwięku samotności”. Zespół stał się ikoną polskiego rocka.

Solowo, Rojek wydał dwa albumy studyjne – „Składam się z ciągłych powtórzeń” i „Kundel”. Krążki pokryły się złotem oraz platyną. Najpopularniejsze przeboje artysty, to: „Beksa”, „Syreny”, „Układ” „Czas, który pozostał”, „Bez końca”, „Sportowe życie”.

rojek soundlake

i

Autor: materiały organizatora

U Rojka zagra perkusista z Iławy!

Podczas koncertu Artura Rojka, na scenie Iława Soundlake Festival zagra Marcin Ułanowski.

Marcin Ułanowski - perkusista pochodzący z Iławy. Od ponad 20 lat jest związany z ogólnopolską branżą muzyczną.Nominowany i nagradzany Fryderykami. Laureat konkursów jazzowych: w Elblągu i Siedlcach, a także Bielskiej Zadymki Jazzowej z zespołami Apple Tree i Timeless.

Aktywnie uczestniczy w iławskim życiu kulturalnym:

  • występuje z Młodzieżową Orkiestrą Dętą,
  • udziela lekcji gry na perkusji młodym iławskim muzykom,
  • angażuje się we współpracę z Iławskie Centrum Kultury.

Współpracował z wieloma zespołami i artystami, m.in.: Kasią Kowalską, Sistars, Muńkiem, Maciejem Ulatowskim, Andrzejem Smolikiem. Aktualnie tworzy sekcję rytmiczną w zespole m.in.: Dawida Podsiadły, Ani Dąbrowskiej, Barbary Wrońskiej, Artura Rojka.

W 2022 r. roku był nominowany przez Iławskie Centrum Kultury do nagrody burmistrza Iławy i otrzymał ją ZA OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE W DZIEDZINIE MUZYKA.

Artur Rojek to drugi i przedostatni z zaplanowanych, głównych wykonawców na 29 lipca podczas Iława Soundlake Festival 2023.

Sprzedaż biletów wystartowała już trwa. Za pośrednictwem Goingapp, Empik Bilety, oraz stacjonarnie w salonach Empik. Ilość biletów jest ograniczona.

Soundlake Festiwalowi 2023 patronuje Radio Eska.

ułan u rojka

i

Autor: materiały organizatora
Dziewczynka wpadła do studni! Ojciec rzucił się na ratunek

Przysłowia z nazwami miesięcy. 12 pytań, w każdym brakuje jednego wyrazu

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy. Styczeń mrozi, ... skwarem grozi. Jakiego miesiąca brakuje?