konsultacje iława

i

Autor: UM Iława

Powstanie nowy żłobek w Iławie. Ropoczęły się już konsultacje

2020-05-29 12:44

Nowa placówka miała by powstać na terenie byłych Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. 1 Maja 5a w Iławie. To inicjatywa burmistrza Dawida Kopaczewskiego.

Inwestycja ma być odpowiedzią na potrzeby młodych rodziców, umożliwiając profesjonalną opiekę nad ich najmłodszymi pociechami. Przedstawiciel firmy opracowującej dokumentację projektową nowego żłobka zaprezentował wizualizację inwestycji, która ma być nowoczesnym architektonicznie miejscem zabawy i edukacji.

konsultacje iława

i

Autor: UM Iława

Cieszę się, że doszło do tego spotkania - mówi Dawid Kopaczewski, burmistrz Iławy. - Nowy żłobek jest potrzebny, by nasi młodzi mieszkańcy mogli rozwijać się zawodowo. To jest nie tylko inwestycja na najbliższe lata, ale na kolejne kadencje. Ponadto musi to być przestrzeń, która będzie przyjazna dla naszych iławskich maluchów, z przestronnymi salami, odpowiednim nasłonecznieniem, zielenią i przede wszystkim przyjazną kadrą.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i wysłuchania uwag Katarzyny Zbrzeskiej, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 oraz Krzysztofa Obrębskiego, dyrektora Żłobka Miejskiego. W konsultacjach wzięli również udział: wiceburmistrzowie Dorota Kamińska i Krzysztof Portjanko, pracownicy ratusza zaangażowani w nową inwestycję oraz przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, Aneta Rychlik.

QUIZ: Rozpoznasz polskie miasta po jednym zdjęciu? Sprawdź!

Pytanie 1 z 20
Miasto ze zdjęcia to:
Kraków
Robot, który może pomóc personelowi medycznemu