Iławscy seniorzy ćwiczą

i

Autor: Stowarzyszenie Iławscy Seniorzy

Powiedz babci, powiedz dziadkowi. W poniedziałek w Iławie wykład o zdrowiu

2022-06-30 20:32

Iławscy seniorzy biorą obecnie udział w projekcie aktywizującym ich zdrowotnie. Około 200 starszych osób ćwiczy, usprawniając się. I to od kilku tygodni, przez 4 dni w tygodniu. Teraz jest okazja, by posłuchać wykładu na temat zdrowia.

Aktywizacja Zdrowotna Seniorów to działanie związane z Iławskim Budżetem Obywatelskim - wbrew pozorom iławscy seniorzy świetnie potrafią obsłużyć internet i - jak komentują - z pomocą wnuczków lub sami są w stanie sporo zrobić. I tak też udało się im wygrać w IBO 2022. Seniorzy w ramach wygranego projektu mają aktualnie zajęcia usprawniające przez 4 dni w tygodniu.

Łącznie ok. 200 seniorów podzielonych na grupy i dni.Dodatkowym działaniem tego projektu są wykłady na tematy dotyczące szeroko rozumianego zdrowia wśród seniorów.

Najbliższy wykład odbędzie się 4 lipca.

Warto podpowiedzieć znajomemu seniorowi, żeby skorzystał.W Kinoteatrze "Pasja" o zdrowiu opowie fizjoterapeutka Justyna Florczak. Tematy: oddech i prawidłowe oddychanie, nietrzymanie moczu, stres jako wyzwanie oraz kilka porad na każdy dzień. Początek o 11:00. Spotkanie będzie bezpłatne.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nowy Skarbiec Koronny na Wawelu

QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? "Bezludna wyspa", "Bar", "Szalone liczby"!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. To jeden z najbardziej znanych duetów w historii. Kto prowadził "Za chwilę dalszy ciąg programu"?
QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? Bezludna wyspa, Bar, Szalone liczby oglądały miliony