popcorn

i

Autor: Pexels zdjęcie ilustracyjne

Popcorn w łazienkach. Takie atrakcje mają w Lubawie!

2022-05-26 15:27

Automaty z napojami już nikogo nie dziwią, w Iławie mamy zewnętrzne kaczkomaty. Tymczasem o ustawieniu nowego automatu do popcornu informuje lubawski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Oczywiście chodzi o Łazienki Lubawskie, czyli park w tej miejscowości.

Dzisiaj w naszych Łazienkach Lubawskich pojawił się nowy automat, który umili pobyt osobom odwiedzającym park. Obok placu zabaw działa już maszyna do popcornu. Świeża, prażona kukurydza jest przyrządzana na miejscu w obecności klienta. Po wrzuceniu 5 zł. wysuwa się specjalny kubeczek, wewnątrz którego znajduje się torebka z solą. Kubeczek jest płaski, należy go więc uformować i umieścić pod klapką podajnika. Po około 100 sekundach zapełnia się gorącym, pachnącym popcornem, który można sobie wg gustu posolić. Reklamacje i uwagi do działania urządzenia należy kierować na podany na obudowie nr telefonu - informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie.

Waszym zdaniem przydała by się taka w Iławie? Czy wolicie jednak kupować smakołyki w sklepach, budkach i restauracjach? Dajcie znać w komentarzach na Facebooku!

maszyna do popcornu

i

Autor: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie Maszyna do popcornu w lubawskich Łazienkach

Quiz dla dobrych kierowców

Pytanie 1 z 11
Nadsterowność oznacza poślizg kół osi
Małe łabędzie potrzebowały pomocy

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!