mapa

i

Autor: KPP Ostróda

Na sygnale

Policja szuka sprawcy śmiertelnego wypadku. Ofiarą mieszkaniec Zalewa

2023-12-26 13:09

W poniedziałek (25.12.2023 r.) po godzinie 20:00 oficer dyżurny ostródzkiej jednostki policji został powiadomiony o tym, że na wysokości miejscowości Piławki w gminie Miłomłyn na drodze serwisowej doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny.

Osoby postronne w zawiadomieniu oświadczyły również, że mężczyzna był nieprzytomny ale wykazywał funkcje życiowe.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe podjęły czynności reanimacyjne. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzny nie udało się uratować. Mężczyzna nie posiadał przy sobie również żadnego dokumentu tożsamości.

Pracujący na miejscu zdarzenia patrol policji, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki ujawnili ślady świadczące o tym, że doszło do potrącenia przez pojazd.

Wczoraj (26.12.2023 r.) funkcjonariusze ustalili tożsamość ofiary wypadku, okazał się nim być 37-letni mieszkaniec gminy Zalewo.

W związku z zaistaniałym zdarzeniem oraz odjechaniem i nieudzieleniem pomocy ofierze wypadku - Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie ogłosił alarm dla całej jednostki ostródzkiej policji celem poszukiwań sprawcy. Poszukiwania trwają nieustannie.

Osoby mogące przyczynić się do ustalenia pojazdu lub sprawcy tego tragicznego zdarzenia, proszone są o kontakt z policją poprzez numer alarmowy 112, bądź bezpośrednio z dyżurnym ostródzkiej policji pod nr tel. 47 7324 200.

Horror w Wigilię. Spłonęło mieszkanie na Bielanach, nie żyje kobieta

Te zwierzęta żyją w Polsce. Sprawdź, czy rozpoznasz je wszystkie [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Co to za zwierzę?
quizzwierzeta