Podsumowanie i wyniki IV Fiesty Balonowej Gminy Iława [ZDJĘCIA]

2021-09-14 12:47

W miniony weekend (10-12 września) w gminie Iława odbyła się IV Fiesta Balonowa o Puchar Wójta Gminy Iława. Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Iława, Kaletka – Ośrodek Wypoczynkowy oraz Balonowa Strona Nieba. W tegorocznej edycji zawodów wzięło udział 10 załóg.

Fiesta rozpoczęła się w piątek przelotem nad Iławą, podczas którego odbyła się konkurencja wirtualnych rzutów na krzyż, gdzie jednym z celów był budynek Urzędu Gminy. Kolejne loty odbyły się w sobotę rano z Rudzienic. Sobotnie loty popołudniowe i niedzielne poranne z powodu złych warunków atmosferycznych zostały anulowane.

W sobotę wieczorem, w Kaletce odbyło się uroczyste podsumowanie IV Fiesty Balonowej, podczas którego poznaliśmy zwycięzców tegorocznej Fiesty. Zostali nimi: Mariusz Mozol (I miejsce), Tomasz Kuchciński (II miejsce) oraz Piotr Hałas (III miejsce).

Tegoroczna edycja Fiesty, jak zauważyli sami uczestnicy, była również bardzo okazała jeśli chodzi o nagrody. Nie zawiedli sponsorzy, którzy pokryli znaczną część wydatków związanych z organizacją fiesty oraz ufundowali wspaniałe nagrody.

Okolicznościowe statuetki oraz okazałe nagrody wręczył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Narkotykowa szajka rozbita. Ogromna akcja CBŚP

Baloniku nasz malutki, rośnij... i co dalej? Pamiętasz dziecięce rymowanki?

Pytanie 1 z 10
Na wysokiej górze, rosło drzewo duże. Nazywało się ______________

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl