Czytanie pod Wierzbą

i

Autor: eka

Poczytaj pod Wierzbą! Odsłona trzecia będzie na iławskiej Wyspie Młyńskiej

2022-07-14 12:42

Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie już drugi sezon organizuje wspólne głośne czytanie w różnych częściach miasta. Tym razem spotkanie odbędzie się na Wyspie Młyńskiej.

Wyspa Młyńska jest już znana uczestnikom Czytania pod Wierzbą, bowiem w 2021 r. także tam głośno czytano dzieciom. Jacy dorośli zostali zaproszeni do poczytania tym razem?

Okaże się już w czwartek, 21 lipca, o godzinie 18:00. Tymczasem przypomnijmy sobie, jak było na poprzednim spotkaniu z książką, przy placu zabaw, ul. Szeptyckiego.

Byliśmy na jednym ze spotkań z cyklu Czytanie Pod Wierzbą w Iławie

Czytanie pod Wierzbą to pomysł, który narodził się podczas spotkania z lokalnymi autorami: pisarzami i poetami w 2020. Wówczas o twórczości rozmawiano pod rozłożystą wierzbą na iławskim Starym Mieście.

Cykl czytania na głos zgromadzonym dzieciom zaczęto w 2021 r. W tym roku jest kontynuowany, a młodzi uczestnicy mogą zbierać pieczątki i kolejne tytuły, za co we wrześniu, na zakończenie spotkań, zostaną dodatkowo nagrodzeni.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Bydgoskie Klasyki Nocą. Perełki motoryzacji zachwyciły bydgoszczan

Auta PRL

Pytanie 1 z 11
Samochód, który jako pierwszy przejechał Trasą Łazienkowską w 1974 roku to...