plac zabaw samotne dziecko

i

Autor: Manfred Antranias Zimmer - Pixabay Pobili nastolatka na placu zabaw dla 30 zł na alkohol

Pobili nastolatka na placu zabaw dla 30 zł na alkohol

2021-12-07 9:41

Z kradzieży z użyciem siły będzie tłumaczył się 18-latek i jego o rok starszy kolega, którzy napadli na nastolatka i zabrali mu pieniądze.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o pobiciu 13-latka. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony spotkał się ze swoimi znajomymi. Kiedy przebywali w okolicy placu zabaw podeszło do nich dwóch mieszkańców Zalewa.

W pewnej chwili jeden z nich zaczął szarpać 13-latka i podduszać ramieniem, doprowadzając go do stanu bezbronności. Następnie sprawcy zabrali pokrzywdzonemu 30 zł po czym oddalili się. Policjanci ustalili, że rozboju dokonali dwaj mieszkańcy Zalewa.

18-latek i jego starszy o rok kolega zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Jak się okazało, mężczyźni za skradzione pieniądze kupili alkohol. Funkcjonariusze odzyskali część gotówki.

Teraz mieszkańcy Zalewa ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem. Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby, lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega według Kodeksu karnego karze pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Pasażerowie podróżują jak sardynki w puszce. Horror na kolei

Quiz. Prawda czy fałsz: Dziecinnie proste pytania. Ile punktów zdobędziesz?

Pytanie 1 z 10
Hrabia Drakula naprawdę istniał.