Dni Iławy publika

i

Autor: eka

Piękna pogoda i dużo atrakcji podczas koncertu na Dniach Iławy 2023. Pierwsze zdjęcia publiki

2023-07-09 23:50

Widownia na koncercie gwiazd podczas Dni Iławy 2023 bawiła się - jak widać - świetnie! I my tam byliśmy, zobacz zdjęcia!

Choć w kolejce przed bramkami na stadion miejski w Iławie trzeba było swoje odstać, to według publiczności - było warto! Najpierw Michał Szczygieł, potem Grzegorz Hyży i wreszcie na zakończenie - Agnieszka Chylińska. Tak przedstawiał się skład głównego koncertu tegorocznych Dni Iławy.

Opłata nie odstraszyła

W tym roku po raz pierwszy wejście na koncert podczas święta miasta był płatny. Posiadacz Karty Mieszkańca płacił 5 zł, a ci miłośnicy muzyki, którzy karty nie posiadają, na bilet wykładali 15 zł (dzieci do lat 5 mogły wejść za darmo). Mimo to boisko boczne na stadionie miejskim w Iławie wypełnione było po brzegi, a widownia bawiła się doskonale. Spora część nie tylko słuchała, ale i tańczyła do rytmów ze sceny. Wiele osób przybyło na stadion w większych grupach, rodzinnie lub ze znajomymi. Dało się zauważyć i starszych, i młodszych. Wśród uczestników Dni Iławy 2023 byli nie tylko iławianie, ale i wielu turystów, jak na przykład z Grudziądza czy nawet Poznania. Gościliśmy w Iławie także sąsiadów, m.in. z Lubawy czy Nowego Miasta Lubawskiego. Można było także skorzystać z gastronomii lub atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci.

Całość prowadził - nie po raz pierwszy zresztą na iławskiej scenie - Mariusz Korpoliński. 

ESKA SUMMER CITY w Galerii Katowickiej

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

QUIZ: "Superprodukcja" to absolutny klasyk polskiej komedii. Jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 8
1. Główny bohater na początku historii recenzuje film kryminalny. Jaki ma tytuł?