ćwiczenia

i

Autor: arch. prywatne

Pandemia to nie koniec... ćwiczeń. Od czego jest internet [audio]

2020-03-17 13:16

Siłownie i kluby fitness w Iławie, tak jak w innych częściach kraju, są zamknięte. Sybilla Bąk, trener personalny z Iławy, nie zamierza w tym trudnym okresie zostawiać swoich podopiecznych. Zdecydowała się prowadzić treningi online.

Sybilla jest świetne znana iławianom z prowadzenia najrozmaitszych form treningu. Prowadzi m.in. grupę Wojowniczki Iława, gdzie przygotowuje dziewczyny do niezwykłych wyczynów jak np. biegi przełajowe z przeszkodami. Po ogłoszeniu pandemii koronawirusa zdecydowała się prowadzić treningi online dla wszystkich zainteresowanych.

Wiem, jak czasami w domu trudno się zmotywować samemu do ćwiczeń - mówi Sybilla. -  Treningi online nie wymagają zbyt dużo miejsca. Wystarczy tyle by położyć matę. Prowadziłam już takie treningi wcześniej, nie jest to dla mnie nowość. Wystarczy wspomniana mata, woda, humor, dobre chęci i internet. Tego typu ćwiczenia nie odbiegają swoimi możliwościami od tych z siłowni czy w klubach.

sybilla

i

Autor: arch. prywatne

W każdej chwili można dołączyć do ćwiczących online. Szczegóły znajdziecie na profilu facebookowym Sybilla Mobilny Motywator.
https://www.facebook.com/Sybilla-Mobilny-Motywator-1398113253649299/

Posłuchaj Sybilli Bąk, trenerki personalnej, która zachęca do ćwiczeń z trenerem online.

Tener personalny Sybila Bąk - treningi w dobie pandemii koronawirusa