Wojciech Wajc

i

Autor: nadesłane

Nowy sekret piosenkarza spod NML. Wojciech Wajc wydał singiel

2024-07-03 17:18

Wojciech Wajc to młody muzyk, wokalista, autor tekstów. Artysta dał się poznać szerszej publiczności występując w telewizyjnym programie „Szansa na Sukces. Opole 2022”. Wystąpił na wielu scenach w Polsce i za granicą. Pochodzi z Mroczna w powiecie nowomiejskim.

Nowy singiel "Sekret" Wojciecha Wajca jest już dostępny! Zabierze was w świat tajemnic i siły wewnętrznej. To przekaz o konfrontacji z lękiem i ochronie własnej przestrzeni, jak mówi wokalista.

- "Sekret" to muzyczna podróż i refleksja nad wartością prywatności i wolności. Opowiadam o dwójce ludzi, którzy są obserwowani przez innych, ale zachowują swoja tajemnicę. Chcą pozostać niewidoczni i chronić swoją przestrzeń. Zanurzcie się w dźwiękach i odkryjcie magię "Sekretu" - zaprasza wokalista.

Wojciech Wajc to młody muzyk, wokalista, autor tekstów. Dał się poznać szerszej publiczności występując w telewizyjnym programie „Szansa na Sukces. Opole 2022”. Pomimo młodego wieku wystąpił na wielu scenach w Polsce i za granicą, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, a także PGE Narodowym w Warszawie. Miał okazję wystąpić na jednej scenie z wieloma artystami m.in. Ralphem Kamińskim, Małgorzatą Ostrowską, Grzegorzem Turnauem, Kubą Jurzykiem oraz Joanną Lazer.

Produkcja bydgoska, wokal spod NML

Artysta po publikacji poprzednich singli wychodzi do słuchaczy z kolejną propozycją. Tym razem jest to utwór „Sekret”, który powstał z producentami z Bydgoszczy. Za tekst i muzykę odpowiedzialni są: Bartosz Hoppe i Piotr Klimek, za realizację wokali, mix&mastering Adrian Trepka, za zdjęcia i stworzenie lyric video Szymon Dudziński z firmy SimonMovie, natomiast za stworzenie grafiki singla, doradztwo managmentowe oraz streamingi odpowiedzialna jest Katarzyna Gościk.

Tutaj można posłuchać piosenki w całości: LINK DO YOTUBE

Posłuchaj: Wojciech Wajc opowiada o przeszłości, sekretach i... rosole

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Quiz z wiedzy ogólnej. Test na ocenę!

Pytanie 1 z 30
Ile znaków diakrytycznych w polskim alfabecie?
Zrobili Stanisławę Celińską na prawdziwe bóstwo! Aż przecieramy oczy ze zdumienia. Jak gwiazda Hollywood!