Nowy rok, nowe stroje. Iławscy strażacy z prezentem od sponsorów

2022-01-07 7:45

5 stycznia br. w Komendzie w Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie odbyło się przekazanie strojów sportowych dla iławskich strażaków.

Darczyńcami nowych kompletów odzieży sportowej wraz z dresami były dwie lokalne firmy: KONSTAL MM KONECCY reprezentowana przez Pana Zdzisława Koneckiego oraz Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Andrzej Dzieniszewski Usługi Geodezyjne i Kartograficzne reprezentowana przez Pana Andrzeja Dzieniszewskiego oraz Macieja Łabojko.

Przedstawiciele firm przekazali uroczyście na ręce Komendanta Powiatowego PSP w Iławie st. bryg. mgr inż. Piotra Wlazłowskiego nowe stroje sportowe i dresy.

Nowy sprzęt sportowy zapewni strażakom reprezentującym naszą komendę godne prezentowanie się na turniejach zarówno w sportach drużynowych jak i indywidualnych.

Nad całością czuwał st. kpt. Piotr Szysler, który współpracując z firmą SPORT A-Z Sławomir Święcki dopilnował, aby każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana z jakości i wykonania strojów.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Quiz. Czwartkowy test z geografii. Sprawdź, czy nie zrobisz gafy jak Waszczykowski

Pytanie 1 z 12
Na początek coś prostego. Z ministrem jakiego nieistniejącego kraju rozmawiał Witold Waszczykowski, podczas zgromadzenia ONZ w 2017 roku?
Syn znęcał się nad matką i w końcu ją zamordował