Nowego prezesa Jezioraka nadal nie wybrano, ale będzie zmiana nazwy klubu!

2021-06-08 10:48

7 czerwca w miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu ITS Jeziorak Iława. Nie przyniosło nowego nazwiska prezesa, za to jest wniosek o zmianę nazwy klubu.

Jak informują władze klubu - podczas zebrania członków klubu swój raport przedstawił prezes zarządu, Andrzej Sobiech oraz przewodniczący komisji rewizyjnej, Jakub Kaska. Sprawozdania prezesa zarządu, a następnie komisji rewizyjnej zostały jednogłośnie zatwierdzone, w związku z czym zarząd jak i komisja otrzymały od zgromadzonych absolutorium.

Fani iławskiego sportu, zawodnicy i działacze spodziewali się wreszcie poznać nowego prezesa klubu, tak się jednak nie stało.

W zamian, w dalszej części zebrania doszło do dyskusji nad zmianą nazwy stowarzyszenia na „Iławski Klub Sportowy Jeziorak Iława”, czyli możliwością powrotu do historycznej nazwy Klubu. - To rodzi konieczność prawną dokonania zmian w statucie Stowarzyszenia - wyjaśniał mecenas Tomasz Radziwilski.

W związku z tym, że Walne Zgromadzenie członków zdecydowało o kontynuacji prac nad zmianami zebranie zostało przerwane.

Kolejna odsłona walnego, w trakcie której prawdopodobnie już poznamy nowy zarząd, odbędzie się 21 czerwca o godz. 17.30.

Banalny QUIZ o reprezentacji Polski przed Euro 2021

Pytanie 1 z 10
Którym wielkim turniejem reprezentacyjnym (ME/MŚ) będzie dla Roberta Lewandowskiego Euro 2021?
Bocian Toto został wyrzucony z gniazda. Miał wielkie szczęście

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl