nakrętki iława

i

Autor: KPP Iława

Nie wyrzucaj plastikowych nakrętek! Zabierz je na... policję w Iławie

2021-01-01 3:53

Akcja Fundacji Piramida Pomocy na terenie powiatu iławskiego coraz bardziej się rozrasta. Kolejny nietypowy pojemnik stanął tym razem w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie a wszystko po to, aby wesprzeć Stowarzyszenie Słyszeć bez Granic.

Na początku grudnia pierwszy pojemnik Fundacji Piramida Pomocy stanął w Komisariacie Policji w Lubawie. Dzięki funkcjonariuszom, pracownikom komisariatu oraz mieszkańcom Lubawy i okolic jest on systematycznie zapełniany. Dlatego mundurowi postanowili w kolejnej jednostce policji umieścić ten dość nietypowy pojemnik na nakrętki, który został wykonany ze zużytych opon. Tym razem wybór padł na Komendę Powiatową Policji w Iławie. Wszystkie zebrane nakrętki zostaną przekazane do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze otrzyma Stowarzyszeniu Słyszeć bez Granic z przeznaczeniem na zakup aparatów słuchowych w ramach banku aparatów słuchowych.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

nakrętki iława

i

Autor: KPP Iława

QUIZ. Te marki kocha cały świat. Nie zgadniesz, które pochodzą z Polski

Pytanie 1 z 11
Słynne wafelki z naszego kraju to:
Podsumowanie 2020 roku. Jak będziemy go wspominać?