anita lipnicka na scenie

i

Autor: Anita Lipnicja - archiwum artystki

Nie będzie ogrodu na scenie... i Anity Lipnickiej w Iławie

2020-10-02 14:47

Niestety Anita nie ma szczęścia do dat koncertów. Właśnie jej koncert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej, już drugi raz został odwołany przez koronawirusa!

Iławskie Centrum Kultury właśnie opublikowało komunikat w sprawie koncertu, który miał się odbyć w najbliższą niedzielę (4.10). Powodem drugiego odwołania daty koncertu jest koronawirus.

Na początku roku wydarzenie odwołano z powodu wprowadzenia pandemii, tym razem z powodu dołączenia Iławy do strefy żółtej i związanymi z tym ograniczeniami co do ilości uczestników zgromadzeń.

- Żółty kolor dla Iławy oznacza nie tylko wprowadzenie limitu publiczności na imprezach kulturalnych, ale przede wszystkim realny wzrost zagrożenia. Naszym zadaniem jako organizatorów koncertów jest działalność w poczuciu odpowiedzialności za pracowników, artystów i gości. Kierując się odpowiedzialnością, po przeanalizowaniu kolejnych komunikatów dotyczących ognisk zachorowań i stanu wyjątkowego w iławskim szpitalu, w porozumieniu z artystką i zespołem podjęłam decyzję o odwołaniu realizacji koncertu w terminie 4 października. Jednocześnie informuję, że zakupione bilety nie tracą ważności, a nowy termin koncertu zostanie ustalony najszybciej jak to będzie możliwe. Można oczywiście oddać bilet i wystąpić o zwrot kosztów w miejscu zakupu (GOING, system sprzedaży Iławskiego Centrum Kultury), jeśli jednak nowy termin komuś nie będzie odpowiadał - informuje w komunikacie Lidia Miłosz, dyrektorka Iławskiego Centrum Kultury.

anita lipnicka koncert w iławie odwołany2

i

Autor: mat organizatora

Którą gwiazdę muzyki pop najbardziej przypominasz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy słyszę w radiu mój ulubiony hit to ...
Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy