mecz

i

Autor: W.Raczkowski

Motor Lubawa także nie zatrzymał fenomenu IV ligi piłkarskiej [AUDIO]

2020-03-02 13:25

Czy ktoś pokona w nogę GKS Wikielec? Motor Lubawa walczył na ostatnim sparingu dzielnie, ale też uległ w końcu liderowi IV ligi.

Przypomnijmy, że GKS jest fenomenem piłkarskim w skali kraju. Od ponad 20 meczy nie poniósł żadnej porażki. O swoich przeciwnikach bardzo korzystnie wypowiadał się po meczu trener Motoru Lubawa Krzysztof Malinowski.

To był nasz najlepszy mecz w ramach przygotowań do kolejnego sezonu IV ligi. Z drugiej strony rywal najlepszy z możliwych. Walka była zacięta, drużyny stworzyły po trzy, cztery 100 procentowe sytuacje. Miałem delikatne pretensje do chłopaków, że ich nie wykorzystali, bo z Wikielcem nie wykorzystując takich sytuacji nie wygrywa się meczów. Tym różnimy się obecnie od naszych przeciwników, że brakuje nam trochę sportowego szczęścia. GKS Wikielec nie ważne jak gra, ale wciąż wygrywa.

mecz

i

Autor: W.Raczkowski
Trener Motoru Lubawa Krzysztof Malinowski

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1 do 0 dla GKS Wikielec. Bramkę zdobył Michał Bartkowski. Kolejny test mecz zostanie rozegrany we wtorek z szeroką kadrą pierwszoligowego Stomilu Olsztyn - o 15:30 na boisku w Ząbrowie.

mecz

i

Autor: W.Raczkowski