orka basketball iława

i

Autor: SSP Orka Basketball Iława

Młodzi koszykarze z Iławy raz pod wozem, raz na wozie

2021-02-09 13:54

Trenowani przez Adriannę Gatlik-Przytułę chłopcy z Orka Iława Basketball radzą sobie w rozgrywkach wojewódzkich grupy U-13 co raz lepiej. Chodź czasem mają do przełknięcia także spore porażki.

Raz na wozie, raz pod wozem, ale rywalizując z najlepszymi zbieramy doświadczenie, uczymy się współpracy - mówi trenerka Adriana Gatlik-Przytuła. - Po wygranej przed dwoma tygodniami z KS "Polonią" Pasłęk, tydzień później kolejny rywal Top Spin Olsztynek obnażył nasze mankamenty w wielu aspektach gry wygrywając bardzo wysoko 104:39. No cóż pozostała szybka nauka i wyciągnięcie wniosków.

orka basketball iława

i

Autor: SSP Orka Basketball Iława

Nauka nie poszła w las, bo ostatni mecz chłopcom udało się już wygrać. - W rewanżowym meczu z UKS "Trójeczką "Olsztyn, nie będąc faworytem, pokazaliśmy charakter i uwierzyliśmy w siebie - cieszy się trenerka. -  Po zaciętym i emocjonującym meczu wygrywamy 39:34!

W meczu zagrali: Najlepszy zawodnik , "mózg" drużyny, kapitan - Oliwier Szmyciński - 12pkt., Bartosz Kołodziejek- 11pkt., Andrzej Wieczorek -6pkt., Paweł Kordalski -5pkt.,Oliwier Antonowicz -3pkt.,Marceli Paczkowski-2pkt.,oraz Mateusz Madej, Julian Jędrychowski, Piotr Jurczak, Szymon Głąbiński, Mikołaj Tarasiewicz, Artur Dudkowski.

orka basketball iława

i

Autor: SSP Orka Basketball Iława
Tak wygląda Pałac Prezydencki