Moto-Mikołaje

Mikołaje na motocyklach zbierają na iławskie schronisko dla zwierząt oraz leczenie kolegi

2023-12-09 13:42

Pod iławską galerią handlową nad Małym Jeziorakiem zrobiło się czerwono, nie brakowało też gorących serc. To za sprawą zbiórki na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Iławie oraz charytatywnej, na rzecz kolegi - Jarosława Laskowskiego.

- Jarosław Laskowski, to nasz kolega-motocyklista. Zawsze pomagał nam we wszelkich akcjach, jeździł z nami, teraz to my zbieramy na pomoc w jego powrocie do zdrowia. Moto-Mikołaje, to także tradycyjna akcja na rzecz pomocy dla psów i kotów z iławskiego Schroniska dla Zwierząt przy ul. Komunalnej - mówi Dariusz Ziółkowski.

Pod Galerią Jeziorak była możliwość zobaczenia z bliska unikalnych motocykli jakimi mikołaje po Iławie czasem się poruszają, gdy renifery mają przerwę.

Można było zrobić sobie z nimi i na nich zdjęcia. Nie brakowało poczęstunku od strażaków, a iławskie schronisko prezentowało i polecało do adopcji swoich podopiecznych.

Od teraz, prawdopodobnie do końca roku, przy wejściu do Galerii Jeziorak ustawiona jest specjalna skrzynia, do której możecie wkładać jedzenie dla psów i kotów ze schroniska lub też zabawki.