wsciekly pies

i

Autor: pexels zdjęcie ilustracyjne

Na sygnale

Mieszkaniec gminy Susz wpadł przez swojego psa...

2023-11-17 14:05

Zwierzę biegało luzem po okolicy. Zdenerwowany sąsiad zadzwonił na policję z prośba o interwencję. W jej trakcie okazało się, że właściciel psa ma więcej grzechów na sumieniu.

Interwencja policjantów w gminie Susz miała miejsce wczoraj. Policjanci faktycznie natrafili na biegające luzem zwierze. Po kilku minutach zjawił się zdenerwowany właściciel czworonoga. Przyjechał swoim volkswagenem. Okazało się, że niedopilnowanie psa to tylko jedno z jego przewinień. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania samochodem, a jego pojazd nie ma aktualnych badań technicznych.

Teraz mężczyznę czekają spore wydatki na mandaty: kilkaset złoty za psa, minimum 1500 zł za prowadzenie bez uprawnień i od 1 500 do nawet 5 000 zł z brak badań. Wielkość kar ustali sąd.

Portal Obronny - Pojedynek na Zamku Królewskim

QUIZ. Czy rozumiesz, co mówi do ciebie twój pies? Przy 8 pytaniu nie daj się zwieść pozorom!

Pytanie 1 z 10
Wyszczerzone zęby, warczenie, wycofana postawa syngalizują że:
Pies
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE