glovo

i

Autor: Glovo Mieszkańcy Iławy pokochali kurierów z jedzeniem i zakupami. Podsumowanie Glovo

Mieszkańcy Iławy pokochali kurierów z jedzeniem i zakupami. Podsumowanie Glovo

2022-12-09 9:17

Glovo nieustannie poszerza swoją działalność i zasięg. Obecnie dostęp do produktów multi-category w dostawie pod drzwi klienta mają mieszkańcy ponad 170 miast. Od niedawna, z aplikacji może korzystać także społeczność Iławy. Glovo dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast.

Glovo, dynamicznie rozwijająca się i jedna z największych na świecie platform umożliwiających zamawianie produktów w dostawie, od niedawna jest dostępna w mieście Iława. Użytkownicy aplikacji, pośredniczącej w dostawach między sklepami i restauracjami a ich klientami, mogą zamówić, m.in. dania z lokalnych restauracji, takich jak:

  • Chilli Kebab and Grill,
  • Naleśnikarnia Dżepetto,
  • Kebab Super King,
  • Głodne Wilczki.

Dzięki Glovo pod ich drzwi, poza posiłkami, dostarczone zostaną: artykuły spożywcze, artykuły papiernicze, akcesoria domowe, kosmetyki i więcej.

Proces złożenia zamówienia jest szybki i prosty – wymaga tylko jednego kliknięcia. Nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnego kodu WITAJILAWA, który uprawnia do 3 darmowych dostaw.  

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, uruchomiliśmy aplikację w Iławie. Cieszymy się, że nasza aplikacja spotyka się z tak dużym zainteresowaniem wśród lokalnych społeczności – cały czas otrzymujemy zapytania dotyczące kolejnych lokalizacji. Chcemy, aby mieszkańcy zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości mogli zamawiać posiłki z restauracji i kupować potrzebne rzeczy za pomocą jednego kliknięcia, bez wychodzenia z domu. Liczba naszych Partnerów wynosi obecnie ponad 11 000 w całej Polsce i cały czas rośnie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dostępność produktów multi-category, od żywności po akcesoria do wyposażenia domu – mówi przedstawiciel Glovo.

Zamówienia realizowane poprzez Glovo są dostarczane w pełni bezpieczny sposób, dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Aplikacja dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast. Celem Glovo do końca br. jest osiągnięcie statusu największej pod względem zasięgu tego typu platformy w Polsce.

Platforma Glovo dedykowana jest także punktom gastronomicznym, które chcą dotrzeć do nowych klientów. Dołączenie do Partnerów aplikacji obejmuje bezpłatną pomoc konsultantów, całodobowe wsparcie działu obsługi oraz indywidualnych opiekunów.

Oprócz restauracji, Glovo zaprasza do współpracy kurierów. Potrzebne jest jedynie dobre nastawienie, pojazd (np. samochód, rower czy hulajnoga) oraz telefon. Więcej informacji znajduje się na stronie Glovo. Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe.

QUIZ. Podajemy tylko fragment przysłowia! Wiesz, jakiego słowa brakuje?

Pytanie 1 z 10
"Polegać jak na ..."
Pogrom na autostradzie A4. Kierowcy ciężarówek dostali prawie 30 mandatów w kilka godzin

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!