Między Ziemią A Niebem. Nowa wystawa w galerii SART

2021-11-03 9:08

Na tej wystawie możecie dotknąć ziemi i nieba, oraz wszystkiego co pomiędzy. Wielki przegląd twórczości Kamili Czarneckiej można już podziwiać w iławskiej galerii SART.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Galeria Twórców SART zorganizowała wystawę jednej z członkiń stowarzyszenia. Kamila Czarnecka pochodzi z Nowego Miasta Lubawskiego. W weekend odbył się wernisaż wystawy jej prac pt "Między Ziemią a Niebem".

- To bardzo szeroki przegląd mojej twórczości, specjalnie tak nazwałam wystawę, by nie ograniczać się w jednej tematyce - mówi Kamila Czarnecka, autorka prac. Maluję od dzieciństwa, na początku na papierze, potem przeszłam na płótna. Na obecnej wystawie można znaleźć zarówno naturę jak i pejzaże, są nawet przynajmniej dwa obrazy na których jest uwieczniona Iława.

Wystawę możecie oglądać w godzinach otwarcia galerii SART przy ulicy Niepodległości 4 (wt-pia 12:00-18:00, sob 12:00-16:00), tylko do 17 listopada.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]